fbpx

Soczewki kontaktowe

Specjaliści od szkieł kontaktowych

Soczewki twarde. Jako jedni z nielicznych oferujemy naszym pacjentom soczewki twarde, jeśli ich wada wzroku uniemożliwia noszenie soczewek miękkich. Soczewki twarde są produktami gazoprzepuszczalnymi - dostarczają rogówce maksymalną ilość tlenu. Stosuje się je u osób chorujących na stożek rogówki lub u pacjentów po przeszczepach rogówki.

Soczewki miękkie. W VISUS znajdziesz wszystkie rodzaje soczewek miękkich, m.in. korekcyjne: progresywne, dla pacjentów z krótkowzrocznością, astygmatyzmem itp, specjalistyczne miękkie soczewki stosowane w stożku rogówki (nowość w korekcji stożka rogówki) oraz kosmetyczne.

Soczewki protetyczne. Oferujemy soczewki protetyczne stosowane przy braku tęczówki lub bielmie rogówki.

Posiadamy własną linię soczewek kontaktowych eyeoxy. To najnowocześniejsze soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe III generacji. Zapewniają wysokie przenikanie tlenu i znakomitą tolerancję przez oko, nie powodując podrażnień.
Pamiętaj! Nie kupuj swoich pierwszych soczewek kontaktowych bez wcześniejszej konsultacji ze specjalistą. Nie zawsze moc z okularów jest taka sama jak moc soczewek. Specjalista dobierze soczewki najlepiej dostosowane do Twojego oka oraz wady wzroku i nauczy Cię jak je zakładać.

Zamów soczewki do domu

Grafik pracy lekarzy

Zadzwoń i umów wizytę 061 853 04 09 517 831 341