fbpx

Korygowanie wady wzroku jest możliwe z pomocą odpowiednich okularów. Aby jednak okazały się one skuteczne, muszą być starannie dopasowane. Prawidłowy dobór nie ogranicza się do oceny mocy,W gabinecie optycznym w Poznaniu Visus wiemy, że wiele problemów ze wzrokiem podczas stosowania okularów wynika ze źle dobranych okularów, szkieł a nawet wykonanej usługi optycznej. Dlatego też w gabinecie optycznym w Poznaniu Visus przykładamy ogromną wagę do naszej pracy i zawsze dobieramy okulary dla pacjenta po przeprowadzeniu starannych badań i pomiarów. Jeśli zależy Ci na komforcie użytkowania okularów, to wybierz nasz salon optyczny w Poznaniu.

Dobierz idealne okulary z pomocą optyka w Poznaniu

Dobór idealnych okularów korekcyjnych to przede wszystkim wybranie szkieł odpowiednimi funkcjonalnościami oraz powłokami. Dodatkowe możliwości sprawiają, że okulary ze szkłami korekcyjnymi nie tylko poprawią jakość widzenia podczas patrzenia w dal lub podczas czytania, ale także zmniejszają dyskomfort spowodowany zezem, astygmatyzmem czy innymi chorobami i wadami. Ponadto istnieje możliwość wygodnego dopasowania szkieł okularowych do swoich indywidualnych potrzeb, poprzez wybór dodatkowych powłok, takich jak filtr niebieskiego światła, dodatkowe filtry UV, powłoka ograniczająca parowanie okularów oraz wiele innych.

Okulary korekcyjne z laptopem
Okulary korekcyjne i kwiaty

W ofercie naszego salonu optycznego w Poznaniu dostępny jest szeroki wybór nie tylko różnych rodzajów szkieł, ale także oprawek. Ich odpowiednie dopasowanie też jest niezwykle ważne i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nasi wyspecjalizowani pracownicy oferują fachowe wsparcie w dobraniu i dopasowaniu odpowiednich okularów dla danego pacjenta. Dzięki temu każdy wychodzi z naszego salonu zadowolony, z okularami idealnie dopasowanymi do jego potrzeb.

Mistrzowie stylu i optyki okularowej

VISUS to wykwalifikowani optycy okularowi z wieloletnim doświadczeniem, a w doborze właściwych oprawek pomoże Ci nasza sympatyczna obsługa.

Najwyższej jakości sprzęt i szkła okularowe

Pracujemy tylko na soczewkach okularowych renomowanych firm (Hoya, Essilor, JZO, Zeiss) oraz na najnowszym sprzęcie niemieckiej firmy Rodenstock i Weco.

Możliwa konsultacja u lekarza okulisty

Z VISUS nie tylko wyglądasz stylowo, z VISUS lepiej widzisz. Zapewniamy nie tylko najlepsze wykonanie okularów, ale również możliwość konsultacji z jednym z naszych lekarzy.

Od okulisty do optyka

W VISUS poprowadzimy Cię od diagnozy u lekarza do gotowych okularów. Zaoszczędzisz czas i będziesz miał pewność, kto odpowiada za jakość Twojego widzenia.

Wszystkie rodzaje okularów

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów, m.in.jedno-, dwu- i wielo-ogniskowe, itp. a także okulary do pracy biurowej oraz dla kierowców. Dobieramy i wykonujemy korekcję pryzmatyczną oraz szkła pryzmatyczne oraz soczewki relaksacyjne.

Okulary dla dzieci

W VISUS możesz zbadać wzrok i dobrać okulary dla dzieci już od pierwszego tygodnia życia. W naszej ofercie posiadamy oprawki dedykowane dzieciom: Lookkino, Fisherprice, Active Frames, Ray Ban, Demetz, Disney, Success, N Joy, Swing Picollo.

Optycy

Wybierz profesjonalny salon optyczny (Poznań)

Wybierając okulary korekcyjne, warto zdecydować się na profesjonalny salon optyczny. Poznań to miasto, w którym warto udać się do nas. W gabinecie optycznym Visus możesz liczyć na profesjonalny dobór szkieł i oprawek. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz trwałość na długi czas. Wykwalifikowani optycy i optometryści, którzy pracują w salonie optycznym Visus w Poznaniu, posługują się profesjonalnym sprzętem, a swoje decyzje i wybory opierają zawsze na rzetelnych i dokładnych wynikach badań.

Zamów soczewki do domu

Grafik pracy lekarzy

Zadzwoń i umów wizytę 061 853 04 09 517 831 341