fbpx

Optyk w Poznaniu

Okulary
w dobrym stylu
od 25 lat


Dobierz idealne okulary z pomocą optyka w Poznaniu

Korygowanie wady wzroku jest możliwe z pomocą odpowiednich okularów. Aby jednak okazały się one skuteczne, muszą być starannie dopasowane. Prawidłowy dobór nie ogranicza się do oceny mocy,W gabinecie optycznym w Poznaniu Visus wiemy, że wiele problemów ze wzrokiem podczas stosowania okularów wynika ze źle dobranych okularów, szkieł a nawet wykonanej usługi optycznej. Dlatego też w gabinecie optycznym w Poznaniu Visus przykładamy ogromną wagę do naszej pracy i zawsze dobieramy okulary dla pacjenta po przeprowadzeniu starannych badań i pomiarów. Jeśli zależy Ci na komforcie użytkowania okularów, to wybierz nasz salon optyczny w Poznaniu.
Dobór idealnych okularów korekcyjnych to przede wszystkim wybranie szkieł odpowiednimi funkcjonalnościami oraz powłokami. Dodatkowe możliwości sprawiają, że okulary ze szkłami korekcyjnymi nie tylko poprawią jakość widzenia podczas patrzenia w dal lub podczas czytania, ale także zmniejszają dyskomfort spowodowany zezem, astygmatyzmem czy innymi chorobami i wadami. Ponadto istnieje możliwość wygodnego dopasowania szkieł okularowych do swoich indywidualnych potrzeb, poprzez wybór dodatkowych powłok, takich jak filtr niebieskiego światła, dodatkowe filtry UV, powłoka ograniczająca parowanie okularów oraz wiele innych.
W ofercie naszego salonu optycznego w Poznaniu dostępny jest szeroki wybór nie tylko różnych rodzajów szkieł, ale także oprawek. Ich odpowiednie dopasowanie też jest niezwykle ważne i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nasi wyspecjalizowani pracownicy oferują fachowe wsparcie w dobraniu i dopasowaniu odpowiednich okularów dla danego pacjenta. Dzięki temu każdy wychodzi z naszego salonu zadowolony, z okularami idealnie dopasowanymi do jego potrzeb.

Optyka na najwyższym poziomie:

Mistrzowie stylu i optyki okularowej

VISUS to wykwalifikowani optycy okularowi z wieloletnim doświadczeniem, a w doborze właściwych oprawek pomoże Ci nasza sympatyczna obsługa.

Najwyższej jakości sprzęt i szkła okularowe

Pracujemy tylko na soczewkach okularowych renomowanych firm (Hoya, Essilor, JZO, Zeiss) oraz na najnowszym sprzęcie niemieckiej firmy Rodenstock i Weco.

Możliwa konsultacja u lekarza okulisty

Z VISUS nie tylko wyglądasz stylowo, z VISUS lepiej widzisz. Zapewniamy nie tylko najlepsze wykonanie okularów, ale również możliwość konsultacji z jednym z naszych lekarzy.

Od okulisty do optyka

W VISUS poprowadzimy Cię od diagnozy u lekarza do gotowych okularów. Zaoszczędzisz czas i będziesz miał pewność, kto odpowiada za jakość Twojego widzenia.

Wszystkie rodzaje okularów

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów, m.in.jedno-, dwu- i wielo-ogniskowe, itp. a także okulary do pracy biurowej oraz dla kierowców. Dobieramy i wykonujemy korekcję pryzmatyczną oraz szkła pryzmatyczne oraz soczewki relaksacyjne.

Okulary dla dzieci

W VISUS możesz zbadać wzrok i dobrać okulary dla dzieci już od pierwszego tygodnia życia. W naszej ofercie posiadamy oprawki dedykowane dzieciom: Lookkino, Fisherprice, Active Frames, Ray Ban, Demetz, Disney, Success, N Joy, Swing Picollo.

Wybierz profesjonalny salon optyczny (Poznań)

Wybierając okulary korekcyjne, warto zdecydować się na profesjonalny salon optyczny. Poznań to miasto, w którym warto udać się do nas. W gabinecie optycznym Visus możesz liczyć na profesjonalny dobór szkieł i oprawek. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz trwałość na długi czas. Wykwalifikowani optycy i optometryści, którzy pracują w salonie optycznym Visus w Poznaniu, posługują się profesjonalnym sprzętem, a swoje decyzje i wybory opierają zawsze na rzetelnych i dokładnych wynikach badań.

Nasi optycy


Zamów soczewki do domu

Grafik pracy lekarzy

Zadzwoń i umów wizytę 061 853 04 09 517 831 341